Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 22.10.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

 Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Сьогодні на території Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ст. рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», з метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, та, звичайно, популяризації професії рятувальника.

Захід став для присутніх цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливими є правила безпеки у повсякденному житті. Під час акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, бойовий одяг та спорядження, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення. Працівники Служби порятунку звернули особливу увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій та небезпеку хибних викликів, наголосили на небезпеку проведення розваг з вогнем та з вибухонебезпечними предметами. Рятувальники також розповіли що таке план-схема евакуації на випадок пожежі, про первинні засоби пожежогасіння та порядок дій дітей та вчителів при пожежі. 

Ця зустріч справила велике враження на усіх присутніх, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива форма навчання, коли на конкретних прикладах не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних та близьких.

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

 

понеділок, 24.09.2018 14:21 14:21 Вік: 28 Days