Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Із сесійної зали

23 серпня відбулася чергова 23 сесія районної ради, на якій депутати розглянули понад 30 важливих питаньРяд питань, що були підготовлені й винесені на розгляд пленарного засідання, є традиційними і такими, що потребують прийняття рішення представницьким органом місцевого самоврядування на кожній черговій сесії районної ради. Серед таких на порядку денному були бюджетні питання, внесення змін та затвердження нових районних цільових програм, виділення коштів з резервного фонду районного бюджету, блок питань, що стосувався майна спільної власності територіальних громад району. 

Під час сесії було проголосовано за призначення директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги»  Рожнятівської районної ради. Ним став Креховецький Віталій Романович, який до цього часу працював заступником головного лікаря з медичної частини Рожнятівської ЦРЛ. 

З метою забезпечення планомірного розвитку мережі автомобільних доріг, що сприятиме підвищенню безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень пасажирів і вантажів автомобільним траспортом; поліпшення транспортно-есплуатаційного стану автомобільних доріг, мостів; підвищення технічних показників, соціально-економічного та екологічно-збалансованого розвитку району, 23 сесією районної ради була прийнята Програма ремонту та утримання вулиць і доріг місцевого значення  в Рожнятівському  районі  на 2018 -2020 рр.. Дана Програма розроблена на підставі Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2018-2020 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 року № 696.

Після того, як усі питання порядку денного були вичерпані, голова районної ради Василь Рибчак подякував усім за участь у роботі сесії та привітав із наступаючим святом – Днем незалежності України.

 

 

понеділок, 27.08.2018 15:40 15:40 Вік: 29 Days