Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Шановні  жителі  району!

Щиро вітаю Вас із

 Днем Державного Прапора України та

 27-ою річницею Незалежності України!

День Незалежності України - це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

Від імені депутатів районної ради уклінно дякую усім захисникам нашої Незалежності! Нехай Вас береже Господь.

У ці дні в молитві схиляємо голови перед усіма героями, які поклали свої життя за Україну.

До цих пір ми не надто задумувалися і цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, коли тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з Вами людську Гідність і Честь, значення цих слів назавжди змінилися для кожного українця. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності!

Український прапор за роки незалежності, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кров’ю найкращих синів українського народу й окроплений святими сльозами матерів. Ми – мирний народ, але, на превеликий жаль, платимо – потом і кров’ю за право жити під цим прапором, під цим небом і серед цих полів.

Наш синьо-жовтий стяг об’єднав під своїми полотнищами захисників рідної землі, патріотів, і кличе нас взятися до її розбудови, щоб, дивлячись, як майорить символ нашої держави, із гордістю за наш волелюбний народ на повні груди вигукнути: ”Я - українець!“   

Переконаний: настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде чисте голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами!                

Вітаючи Вас, дорогі краяни, із найбільшими національними святами,  щиро бажаю всім доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Любімо і поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації!

Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

Слава великому українському народові!

Слава соборній незалежній Україні!

Героям слава!

 

З повагою    

                   голова районної ради            Василь Рибчак

 

 

середа, 22.08.2018 15:53 15:53 Вік: 34 Days