Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Рятувальники продовжують роз’яснювальну роботу

Рожнятівські рятувальники продовжують робити усе можливе, щоб запобігти пожежам та їх згубним наслідкам. Однією з ефективних форм даної роботи є комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів. 22 серпня таке відпрацювання за участю працівників Служби порятунку, представників органів місцевого самоврядування, працівників відповідних служб відбулося в селі Сваричів.

В ході відпрацювання проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу серед мешканців села з питань пожежної безпеки, надано кваліфіковані поради і рекомендації щодо дотримання громадянами правил безпеки життєдіяльності в побуті, належного утримання протипожежного стану помешкань, вручено пам’ятні листівки застережливого характеру. Рятувальники також нагадали мешканцям населеного пункту правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, пояснили шкоду та небезпеку від спалювання пожнивних залишків, сухої трави та чагарників, підкреслили, до якої біди можуть призвести залишені малолітні діти у домівках без нагляду дорослих, а також звернули увагу на правила поведінки під час літнього відпочинку на природі та біля води.

І звісно ж, не забули надзвичайники й про найменших та завітали у дитячий садочок «Колобок», де провели Урок безпеки. З великою цікавістю слухала малеча про роботу вогнеборців, які цілодобово стоять на варті пожежної безпеки. Також працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели для малечі вікторину на тематику безпеки життєдіяльності та розповіли про небезпеку пустощів із вогнем і закликали дотримуватись загальних правил безпеки.

Підбиваючи підсумки проведеної роботи було зазначено, що заходи такого рівня проводяться постійно, аби запобігти виникненню пожеж, попередити кількість їх зростання, а також запобігти загибелі та травмуванню людей, особливо дітей, на них. Як показує багаторічний досвід, саме такі заходи мають надзвичайно позитивний вплив на свідомість населення.

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

середа, 22.08.2018 14:41 14:41 Вік: 34 Days