Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 22.10.2018

22-а позачергова сесія районної ради та екуменічний молебень з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

У четвер26 липня 2018 року, під головуванням Василя Рибчака відбулася 22-а позачергова сесія районної ради сьомого демократичного скликання. Традиційно, перед початком розгляду питань порядку денного, депутати виконали гімн України. У її роботі взяла участь Ірина Люклян - голова райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів РДА, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, представники ЗМІ. 

Районні обранці заслухали ряд питань, а саме: 

- Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

- Про затвердження програми розвитку і підтримки первинної медико-санітарної допомоги Рожнятівського району на 2018-2021рр..;

- Про передачу майна.

Одностайними були депутати при прийнятті усіх рішень. 

Найбільше, що цікавило депутатів станом на сьогоднішній день, так це стан доріг в Рожнятівському районі.

Розяснила  ситуацію щодо ремонту доріг голова райдержадміністрації Ірина Люклян, зазначивши поетапний план виконання ремонтних робіт на автомобільних шляхах району у поточному році.   

Після закриття 22-ої позачергової сесії районної ради, до сесійної зали завітали священнослужителі різних конфесій району, для того щоби провести екуменічний молебень з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. Очолив екуменічний молебень о.-декан Рожнятівський Василь Пастух, який зазначив: «Маємо унікальну нагоду єднатися сьогодні у спільній молитві, перебуваючи під опікою Матері Божої, сповідуючи чесноти віри упродовж 1030 років. Такі спільні молитви не тільки згуртовують нас, але і єднають та збагачують духовно…Я бажаю усім нам керуватися своєю вірою в Бога, коли ми приймаємо важливі рішення в житті, щоб в будь-яких обставинах ми завжди залишалися християнами, а також зберегли цей дар, який наш народ з покоління в покоління передавав його своїм нащадкам. А ще бажав би нам більше віри, а ще більше надії і щонайбільше то любові один до одного».

О.-декан Василь Пастух зазначив, що 28 липня по всій Україні пройдуть масштабні заходи з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Русі-України. З цієї нагоди на майдані Андрея Шептицького, поруч Архікатедального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, відбудеться Архієрейська Божественна Літургія, яку звершить Митрополит Володимир Війтишин у співлужінні численного духовенства з усього Прикарпаття. В часі Служби Божої присутні матимуть нагоду відновити свої обіцянки Богу в святому Хрещенні. Урочисте богослужіння розпочнеться об 12:00 год.

 

 

 

четвер, 26.07.2018 16:53 16:53 Вік: 87 Days