Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Долинська ОДПІ

 

Платники Рожнятівщини з початку року сплатили понад 5 млн. грн. військового збору

 

Платники Рожнятівщини протягом першого півріччя 2018 року сплатили 5,1 млн. грн. військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,4 млн. грн., або на 37,8 відсотка.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

 

Більше 1 млрд. гривень надійшло до бюджетів від платників Долинської ОДПІ

Впродовж першого півріччя 2018 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Долинській ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів 1,04 млрд. грн. податків та зборів. З них 740,5 млн. грн. сплатили платники Долинщини і Болехівщини, 296,4 млн. грн. – Рожнятівщини. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшились на 8,1 відс., або на 77,4 млн. грн.

Із загальної суми надходжень Державний бюджет отримав 753,2 млн. грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 283,7 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу в надходженнях до Зведеного бюджету складають: рентні платежі 659,5 млн. грн., податок на доходи фізичних осіб – 214,3 млн. грн., плата за землю – 49 млн. грн., податок на додану вартість – 36 млн. грн., єдиний податок – 27,7 млн. грн., податок на прибуток – 18 млн. грн. та військовий збір – 16,8 млн. гривень.

Надходження податкових платежів до Зведеного бюджету у червні поточного року склали 198,3 млн. грн. та перевищили минулорічні на 49 відс, або на 65,2 млн. гривень.

 

Контролюючі органи надають інформацію на адвокатський запит протягом п’яти робочих днів

 

Порядок розгляду адвокатських запитів у контролюючих органах передбачено Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Контролюючі органи, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

Термін розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до двадцяти робочих днів з обґрунтуванням причин такого продовження, якщо запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних. Про це письмово повідомляється адвокату не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання адвокатського запиту.

 

 

Джерела погашення податкового боргу платника податків визначено Податковим кодексом України

 

Згідно з п. 87.2 ст.87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 87.3 ст. 87 ПКУ визначено перелік майна та коштів, які не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків

У разі якщо здійснення заходів щодо погашення податкового боргу платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, не привело до повного погашення суми податкового боргу або у разі недостатності у платника коштів для погашення податкового боргу, контролюючий орган визначає дебіторську заборгованість платника податків, строк погашення якої настав, джерелом погашення податкового боргу такого платника податків (абзац перший п. 87.5 ст. 87 ПКУ).

Відповідно до п. 87.6 ст. 87 ПКУ у разі відсутності у платника податків, що є філією, відокремленим підрозділом юридичної особи, майна, достатнього для погашення його грошового зобов’язання або податкового боргу, джерелом погашення грошового зобов’язання або податкового боргу такого платника податків є майно такої юридичної особи, на яке може бути звернено стягнення згідно з ПКУ.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 134.01).

Прес – служба Долинської ОДПІ

вівторок, 10.07.2018 09:15 09:15 Вік: 77 Days