Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Ситуація з пожежами на території Рожнятівського району

Впродовж І півріччя 2018 року на Рожнятівщині виникло 66 пожеж, на яких загинуло 5 людей (за аналогічний період 2017 року виникло 77 пожеж, загинуло 2 людини). Економічні втрати від пожеж становлять 12 млн. грн., з них прямі матеріальні збитки – 5 млн. грн., а побічні – 7 млн. грн. Пожежно-рятувальними підрозділами вдалось врятувати 30 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму 6 млн. грн. 

Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Так, 46 випадків виникнення пожеж стався внаслідок необережного поводження громадян з вогнем, 10 випадків – через порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж, 2 випадки – внаслідок порушення правил безпеки при влаштуванні та експлуатації опалення, 2 випадки – внаслідок розряду блискавки та по інших випадках проводиться розслідування.

Начальник Рожнятівського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Петро Людкевич звертається до мешканців Рожнятівщини з проханням бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами безпеки. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, адже вони завжди знаходять можливості для небезпечних експериментів. Утримуйте електромережу в справному стані. Не провокуйте пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуйтесь елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

 

понеділок, 02.07.2018 11:46 11:46 Вік: 85 Days