Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Шановні краяни!

Від мені депутатського корпусу Рожнятівської районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас

 з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувавши волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Україна має славну історію законотворення, завдячуючи мудрості предків. Формування підвалин європейської демократії, ідеї народовладдя, дотримання прав і свобод громадян сягає глибини віків…

Непорушність конституційних прав та свобод громадян України, її незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – ось ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі!

Щиросердно зичу усім мешканцям Рожнятівського району міцного  здоров’я та щастя, родинного затишку та злагоди, добробуту, цілющої Божої ласки! Бажаю Вам нових успіхів та звершень в ім’я процвітання рідного Бойківського краю та нашої неньки – України!

 

Слава Україні !

Героям слава !

 

 

     З повагою       

                       голова  районної ради          Василь  Рибчак

 

середа, 27.06.2018 13:45 13:45 Вік: 90 Days