Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

   Шановні державні службовці!

 

Прийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята –

Дня державної служби !

 

        Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом.         

        Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком. Тому люди, які обирають державну службу, заслуговують на високу повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Ваша наполеглива праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону. Тож нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Рожнятівщини, розв’язанню повсякденних проблем.

Переконаний, що лише наша спільна злагоджена щоденна праця, ініціатива та енергія всіх без винятку територіальних громад, ефективне поєднання загальнодержавних та місцевих інтересів перетворять нашу країну на заможну європейську державу.

Тож нехай Ваші дії будуть цілеспрямованими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.  Щиро бажаю Вам творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Рожнятівщини.

 

                             З повагою        

                            голова  районної ради         Василь  Рибчак

 

п'ятниця, 22.06.2018 14:33 14:33 Вік: 95 Days