Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Ім’я художника Миколи Качура тепер знають у Пекіні

Цьогоріч, у березні місяці, в Національному заповіднику «Софія Київська» м.Київ, відбулася Церемонія з нагоди випуску книги «Збірка мистецьких творів Художнього Музею Тараса Шевченка у Пекіні», приурочена до дня народження Т. Г. Шевченка

У цій великій за обсягом книзі надруковані світлини картин провідних українських митців, які подарували свої роботи на довічне зберігання Художньому Музею Тараса Шевченка у Пекіні.

Отже, довгоочікуваний міжнародий творчий проект відбувся!

Над виданням працювали головний укладач Алан Юй, а нагляд здійснив Лі Ген. На 416 сторінках каталогу подається інформація про виставку колекційних робіт видатних майстрів України, що експонуються в Художньому Музеї Тараса Шевченка у Пекіні. 

Відрадним є той факт, що у розділі «Олійний живопис» даного видання подається біографічна довідка та репродукція картини «Перші дні літа» нашого краянина, талановитого художника Миколи Качура.

Микола Качур - успішний підприємець, власник будівельної фірми, - почав малювати давно. У його колекції – уже майже півтисячі робіт. Автор зізнається, що любить малювати ріки та озера. Найвдалішими вважає полотна, створені на берегах Бистриці та Прута, окрема тематика полотен – релігійна. «Коли мистецтво твоє покликання, малюєш навіть попри не надто творчу професію»

 

 

     

 

четвер, 07.06.2018 10:36 10:36 Вік: 110 Days