Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Шановні журналісти! 

Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста! 

Цей день об’єднує людей творчої і неспокійної професії, людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей, сприяють розбудові місцевого самоврядування та держави. Шановні працівники пера і слова! Ви продовжуєте кращі традиції вітчизняної і світової журналістики, несете правду про найважливіші події життя країни, області, району, суспільства в цілому. Завдяки Вам тисячі читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об’єктивну та правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють літопис нашого району яскравими, незабутніми сторінками.

На Вас, шановна четверта владо, покладена важлива місія - стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України. 

Високо ціную і глибоко поважаю Вашу нелегку та дуже відповідальну професію. Бажаю Вам подальших професійних успіхів. Нехай життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог. Сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики! Будьте щасливими, працюючи на благо розквіту Рожнятівщини та України. 

Зі святом, із Днем журналіста!

 

З повагою голова районної ради      Василь Рибчак

 

середа, 06.06.2018 11:41 11:41 Вік: 111 Days