Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Ситуація з пожежами на території Рожнятівського району

Впродовж травня 2018 року на території Рожнятівського району виникло 12 пожеж, з них 8 загорань сухої трави та сміття на відкритій території.

Загалом з початку року виникло 55 пожеж, на яких загинуло 5 людей (за аналогічний період 2017 року виникло 72 пожежі, загинула 1 людина). Економічні втрати від пожеж становлять 10 млн. грн., з них прямі матеріальні збитки – 4 млн. грн., а побічні – 6 млн. грн. Пожежно-рятувальними підрозділами вдалось врятувати 27 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму 5 млн. грн.

Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Так, 41 випадок виникнення пожеж стався внаслідок необережного поводження громадян з вогнем, 10 випадків – через порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж, 2 випадки – внаслідок порушення правил безпеки при влаштуванні та експлуатації опалення, 1 випадок – внаслідок розряду блискавки та по одному випадку проводиться розслідування.

Начальник Рожнятівського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Петро Людкевич звертається до мешканців Рожнятівщини з проханням бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами безпеки. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, адже вони завжди знаходять можливості для небезпечних експериментів. Утримуйте електромережу в справному стані, будьте уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, уважно ставтесь до газових приладів і пам’ятайте про небезпечну дію чадного газу.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

 

п'ятниця, 01.06.2018 09:38 09:38 Вік: 116 Days