Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018


 
У Рожнятові вперше відбувся етнофестиваль «Бойківська спадщина»

10 травня 2018 року, в Рожнятові вперше пройшов етнофестиваль "Бойківська спадщина", присвячений Дню матері. 

Фестиваль відбувся з ініціативи голови громадської організації «Етнопростір» Червак М.В. та заступника голови районної ради Понайди О.В. До проведення фестивалю долучилися районна і селищна ради, райдержадміністрація, управління освіти, молоді та спорту, відділу культури РДА, районний Народний дім. Активну участь у проведенні фестивалю взяли вихованці Рожнятівського БДЮТ.

На площі працювали творчі майстерні: "гончарство", "розпис кераміки", "вітраж", "робота по дереву". Кожен з присутніх мав можливість спробувати себе у тому чи іншому виді мистецтва й подарувати готовий виріб, зроблений власноруч, своїй найдорожчій людині - матері.

Вражала своїм різноманіттям виставка вихованців  Рожнятівського Будинку дитячої та юнацької творчості, де можна було побачити вишиванки, ляльки-мотанкичудернацькі іграшкирозмаїті прикраси, гончарні вироби, виготовлені в оригінальній авторській техніці.

Паралельно із виставкою звучала концертна програма, яка була наповнена танцями хореографічних колективів Рожнятівського БДЮТ «Мрія» (кер.У.Дяків), «Натхнення» (кер.Г.Мельникович), «Оксамит» (кер.О.Зозук), «Зіронька» (кер.Х.Глушко) та піснями у виконанні лауреатів обласних і районних фестивалів: М.Мельник, Н.Мазнички, володарки гран-прі Н.Мартинів та вокального тріо «Талісман» (кер. М.Мельник). Вихованці цих колективів разом зі своїми педагогами та безпосередньо із директором БДЮТ Л.Д.Стрижак показали присутнім наскільки багата Рожнятівщина на традиції, звичаї і, звісно ж, таланти.

Голова районної ради Василь Рибчак у своєму виступі подякував ініціаторам фестивалю за таке чудове мистецьке дійство та висловив сподівання, що цей захід буде мати своє продовження.

 

 

вівторок, 15.05.2018 10:47 10:47 Вік: 134 Days