Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018

Любі жінки Рожнятівщини! Дорогі матері!

 

 У чарівні дні весняного буйноцвіття Україна відзначає світле та величне свято — День матері! 

Величність жінки-матері – берегині сімейного вогнища, роду і народу – міцно вкорінена в українській свідомості та знаходить своє духовне відображення в образі Богородиці - небесної заступниці нашого народу.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про Вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

Низько вклоняюся Вам, дорогі матері, за вашу всепереможну любов, за віру і терпіння. Ваша щоденна молитва, зрима і незрима підтримка допомагає сьогодні вистояти нашим воїнам, тим, хто боронить східні кордони держави від ворога.

Дорогі матері! Нехай здоровими та щасливими зростають ваші діти, на життєвих перехрестях не забуваючи дороги до отчого дому. Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та добра!

 

       З повагою
 
   голова районної ради                              Василь Рибчак

 

п'ятниця, 11.05.2018 11:26 11:26 Вік: 138 Days