Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018

21 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

У четвер, 10 травня, відбулася двадцять перша сесія районної ради сьомого демократичного скликання. Головував на сесії очільник районної ради – Василь Рибчак. У роботі чергової сесії взяла участь Ірина Люклян - голова райдержадміністрації, заступники голови РДА, керівники управлінь, відділів РДА, селищні та сільські голови, керівники підприємств та організацій району, представники ЗМІ. 

Районні обранці заслухали питання  виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. По даних питаннях доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ростислав Баричко.

Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури району доповів Петро Миколайович Гаврилюк - заступник Калуської місцевої прокуратури.

Підводячи підсумки, Петро Миколайович констатував, що, спільно з правоохоронним органами району за звітний період вдалось забезпечити належний стан законності та правопорядку в регіоні.

Наступним питанням 21сесії було питання: «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Калуського  відділу поліції  Рожнятівського відділення поліції». По даному питанню докладно доповів Володимир  Васильович Козак  – начальник Рожнятівського відділення поліції, зауваживши:«Так, протягом 2017 року в чергову частину Рожнятівського віділення поліції поступило 3472 звернення громадян про злочини та пригоди, що на 886 звернень більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Всі звернення розглянуті, по них прийняті рішення відповідно до закону.

         У звітному періоді зареєстровано 62 особливо тяжких та тяжких кримінальних правопорушень. З них по 34 злочинах особам оголошено про підозру та направлено справи до суду.

За звітний період проведено ряд заходів щодо виявлення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Незмінним пріоритетом в даному напрямку роботи є підвищення ефективності протидії наркозлочинності. Головними критеріями оцінки цієї роботи стали вилучення з незаконного обігу наркотиків та наркосировини,  притягнення до кримінальної відповідальності їх збувачів».

Доповідач зазначив, що «на території району протягом 10 місяців 2017 року відбулось 42 масових заходи, до охорони публічного порядку та безпеки громадян було залучено 142 працівників поліції. Систематично проводяться комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання населених пунктів з метою недопущення росту злочинності.

Працівниками Рожнятівського відділення поліції ужито ряд заходів, які дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією в Рожнятівському районі».

Про стан справ в галузі охорони здоров’я прозвітували головні лікарі Рожнятівської ЦРЛ (Віталій Тріщ) та Перегінської районної номерної лікарні (Галина Шкіра).

Що стосується питання « Про стан виконання ремонтних робіт на автошляхах Рожнятівського району», то з детальною інформацією виступила голова райдержадміністрації Ірина Люклян, зазначивши поетапний план виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах району у 2018 році.

Потім обранці перейшли до розгляду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

В ході  сесії депутати районної ради підтримали звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету реформ, внесли зміни  до ряду районних Програм:

- районної Програми «Удосконалення роботи  системи управління виконавчої влади, місцевого самоврядування  та її реформування в районі на 2018-2020роки»,  

         - районної цільової Програми  соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020»

         - Програми соціального захисту населення Рожнятівського району у 2017-2021 роках

         - районної Програми «Розвиток культури Рожнятівського району на 2016-2020 роки».

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Василь Рибчак подякував депутатам за конструктивну роботу та привітав присутніх із наступаючим святом - Днем Матері.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

четвер, 10.05.2018 16:36 16:36 Вік: 139 Days