Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018

У Рожнятівській районній лікарні безкоштовно лікуватимуть мешканців сіл Креховичі, Кадобна та селища Брошнів-Осада

Відтепер мешканці трьох населених пунктів  до кінця  2018 року можуть безкоштовно лікуватися у Рожнятівській районній лікарні.

04.05.2018 року голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та голова Рожнятівської районної ради Василь Рибчак уклали договір про надання безоплатних медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади у Рожнятівській центральній районній лікарні. 

Згідно з укладеним договором, Рожнятівська ЦРЛ надаватиме вторинну медичну допомогу безоплатно за наявності направлення від медзакладів Брошнів-Осадської ОТГ (Брошнівська міська лікарня, амбулаторія в с. Креховичі та ФАП в с. Кадобна). Із бюджету Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ до бюджету Рожнятівського району будуть перераховувати субвенцію на здійснення видатків комунального закладу «Рожнятівська центральна районна лікарня» за надання медичних послуг жителям Брошнів-Осадської ОТГ. 

Рожнятівська ЦРЛ забезпечує надання медичних послуг жителям Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади, які прибули із плановими направленнями із КНП «Брошнів-Осадська міська лікарня», окрім ургентних випадків, без плати «благодійних внесків» та подібних платежів, також в дані медичні послуги входить амбулаторний прийом хворих у вузьких спеціалістів по направленню із КНП «Брошнів-Осадська міська лікарня».


Жителі Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади зможуть безоплатно отримувати медичні послуги (включно з медикаментами на невідкладну медичну допомогу), обстеження згідно з клінічними протоколами (крім комп’ютерної томографії, дороговартісних обстежень та витратних матеріалів на оперативне втручання), харчування пацієнтів та інші послуги.


 

субота, 05.05.2018 12:07 12:07 Вік: 144 Days