Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018

Зустріч із головами громадських організацій району

Голова районної ради Василь Рибчак взяв участь у нараді, яка пройшла під головуванням очільниці райдержадміністрації Ірини Люклян. Участь у заході взяли також і представники районних громадських організацій, керівники відділів, управлінь РДА. 

На нараді було обговорено цільову Програму  соціального захисту громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, покращення їхнього медичного обслуговування, посилення уваги до сімей учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Окрім того, обговорено комплекс заходів по відзначенню 73-ї річниці до Дня пам’яті та примирення. 

Особливу увагу голова РДА - Ірина Люклян звернула на необхідності належної підготовки до урочистого відкриття відновленої криївки в урочищі «Плаї» поблизу села Гриньків Осмолодської сільської ради, яка відбудеться  20 травня 2018 року. 

З метою виховання у підростаючого покоління високої національної свідомості на прикладі героїчного минулого, вирішили «закріпити» капличку пам'яті про померлих ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС, що розміщена в смт.Рожнятів, за учнями Рожнятівської ЗОШ I-IIIступенів. 

 

субота, 05.05.2018 10:51 10:51 Вік: 144 Days