Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Мешканці села Цінева відтепер «озброєні» правилами безпеки

19 березня на території Рожнятівського району відбулось чергове комплексне профілактичне відпрацювання. Цього разу об’єктом стало село Цінева.

Традиційно розпочався профілактичний захід із установчої наради в приміщенні сільської ради. Під час зустрічі рятувальники нагадали правила пожежної безпеки, яких варто дотримуватись аби в оселю не «завітала» пожежа, розповіли про ситуацію з пожежами на території району та в даному населеному пункті зокрема. Далі рейдові групи вирушили вулицями села, аби безпосередньо поспілкуватись з місцевими мешканцями. Кожному, до кого завітали рятувальники, були вручені застережливі листівки за тематикою «Дії населення під час виникнення пожежі», «Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Дії населення під час евакуації».

Після дорослих черга дійшла і до дітей. Для учасників навчально-виховного процесу рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Під час теоретичної частини заходу рятувальники ознайомили присутніх про небезпеку, яку несе в собі вогонь та необережне поводження з ним. Окрім цього, фахівці розповіли і про правила поведінки при виявленні підозрілих предметів та заходи щодо захисту від терористичних актівПрактично було відпрацьовано евакуацію з приміщень школи. Дітям також продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, захисні костюми та бойовий одяг.

«Живе» спілкування на важливі теми дає привід замислитися над цінністю власного життя і більш відповідально ставитися до власної безпеки.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

середа, 28.03.2018 08:37 08:37 Вік: 182 Days