Ви тут: Новини
Українська
English
середа, 26.09.2018

          

 

Будівництво та ремонт автодоріг у Рожнятівському районі обговорили під час зустрічі із першим заступником голови Івано-Франківської ОДА Марією Савкою

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

 

 

 Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зустрілася із головою Рожнятівської районної ради Рибчаком  В.Я., заступником голови районної ради Понайдою О.В. та головами фракцій Рожнятівської районної ради. Участь у розмові також взяли голова Рожнятівської РДА Ірина Люклян, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Любомир Семанів, керівники профільних департаментів ОДА.

 

Метою візиту депутатів району стало обговорення питань щодо проведення будівельних та ремонтних робіт на автошляхах місцевого значення Рожнятівщини, зокрема, до населених пунктів Липовиця, Красне та Осмолода.

 

Як зазначила Марія Савка, за три роки, відколи на Прикарпатті триває реконструкція доріг, у розвиток дорожньої інфраструктури області було спрямовано понад три мільярди гривень.

 

«Тривалий час на дорогах Івано-Франківщини не проводилося ніяких будівельних робіт. Аварійні ділянки автошляхів зазвичай відновлювали ямковим ремонтом, - підкреслила Марія Савка. – Однак впродовж останніх трьох років, завдяки спільним зусиллям всіх гілок влади вдалося побудувати якісні дороги, які з’єднують нашу область із іншими. Разом з тим, проводилися ремонтні роботи і на дорогах місцевого значення, відновлювалися мости».

 

Зокрема, на ремонт таких доріг у Рожнятівському районі торік було виділено близько 27 мільйонів гривень із бюджетів усіх рівнів.

 

За словами Марії Савки, цього ж року в області розроблена концепція проведення ремонту та будівництва доріг місцевого значення, яку реалізовуватимуть впродовж трьох років. Відтак, фінансовий ресурс, який використовуватиметься для цього, становитиме понад один мільярд гривень.

 

Під час зустрічі депутати райради висловили сподівання, що певні ділянки автошляхів будуть відновлені. Зі свого боку вони готові долучитися до співфінансування  на проведення ремонтних робіт, адже, на їх думку, нові дороги сприятимуть розвитку туристичної індустрії краю та економічної ситуації загалом.

 

                              (За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА)

 

 

          

 

вівторок, 27.03.2018 16:46 16:46 Вік: 183 Days