Українська
English
вівторок, 25.09.2018

У Верховині проходили ІІ обласні юнацькі зимові ігри з лижних перегонів

17 лютого 2018року на стадіоні «Черемош» селища Верховина відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань зі стрибків на лижах з трампліна на «Кубок Гуцульщини» та ІІ обласних зимових юнацьких спортивних ігор.

Відкриття ігор розпочалося з церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди XIII зимових Олімпійських ігор 2018 року, які проходять в місті Пхьончхані Республіки Кореї.

Відповідно до Регламенту, програма змагань  впродовж двох днів включала в себе: стрибки на лижах з трампліна (НСБ «Черемош», селище Верховина, присілок Слупійка), лижне двоборство, гірськолижний спорт (с.Ільці, присілок Запідки) та лижні гонки (стадіон «Черемош»).

Позмагатись до Верховини  прибуло понад 150 юних спортсменів з Верховинського, Богородчанського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського районів, міст Яремче і Івано-Франківська та Печеніжинської ОТГ.

Учасники спортивного свята щирими й дружніми оплесками побажали успіхів та перемог командам, закликали всіх бажаючих та шанувальників зимових видів спорту стати свідками змагань та підтримати спортсменів.

Троїсті музики відділу культури і мистецтв райдержадміністрації подарували учасникам та гостям свята запальну гуцульську музику.

Збірна команда Рожнятівського району була сформована із числа переможців  районних  змагань  - вихованців Сваричівської ДЮСШ із сіл  Суходіл та Ілемня.  У старшій  віковій  групі  2001 – 2002 р.н. серед дівчат, як  класичним, так і коньковим ходом, ІІ-е місце  посіла  Пазяк Наталія.  В середній  віковій  групі  2003 – 2004 р.н. серед юнаків, прикре падіння на дистанції в класичній гонці Торованина Миколи не дозволило показати йому найкращий час, але все ж таки в результаті юний спортсмен посів ІІ-е місце, програв на фінішній прямій лижнику з Богородчанського району лише 1 секунду. На наступний день змагань коньковим ходом Торованин Микола виборов почесне І місце.У цій віковій групі хороший час на дистанціях показав і Понайда Іван, який в перший день змагань зайняв ІІІ місце, а на другий – ІІ місце. І в молодшій  віковій  групі  двічі на найвищу сходинку п’єдисталу піднімався Мороз Іван, який  у гонці класичним  і коньковим ходом став абсолютним переможцем змагань.

У підсумку, збірна команда Рожнятівського району з лижних гонок посіла ІІІ-е загальнокомандне місце. Залікові  очки нашому  району, які нараховувались з 1 по 12 місце, принесли також юні лижники:  Хомин Назар, Рибчак Андрій, Гутак Мар’ян, Понайда Андрій, Ковальчук Олександр.

п'ятниця, 23.02.2018 10:55 10:55 Вік: 214 Days