Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Правил безпеки життєдіяльності навчали мешканців села Нижній Струтин

22 лютого рятувальники провели комплексне профілактичне відпрацювання села Нижній Струтин, до участі в якому запросили фахівців РЕМу, газового господарства, представників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та соцзахисту. Захід охопив найширші верстви населення та був спрямований на те, щоб нагадати людям, що саме необережність, халатність і легковажне ставлення до власної безпеки часто можуть мати жахливі наслідки.

В ході відпрацювання проведено профілактичну та роз’яснювальну роботу серед мешканців села з питань пожежної безпеки, при цьому особлива увага приділялась питанню безпечної експлуатації електроприладів, газового обладнання, систем опалення та порядку дій при виникненні надзвичайних ситуацій і пожеж. Фахівці також нагадали громадянам правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, правила поведінки на льоду, небезпеку залишення малолітніх дітей у своїх домівках без нагляду дорослих та застерегли відмовитися від практики спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників.

У цьому напрямі сільські депутати та представники Рожнятівського райвідділу Управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області працюватимуть і надалі, адже мета у них спільна: запобігти трагедіям і зберегти якомога більше людських життів.

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

четвер, 22.02.2018 14:17 14:17 Вік: 215 Days