Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ! ПАМ’ЯТАЄМО...

 

21 лютого до пам’ятника Героям Небесної Сотні і воїнам АТО, що розміщений у центрі  Рожнятова, прийшли учасники Революції Гідності, АТО, представники духовенства, місцевої влади, організацій і установ району, депутати районної ради, громадсько-політичні діячі, представники громад району, учнівська молодь. Прийшли, щоб віддати належну шану патріотизму і мужності тим, хто чотири роки тому відстояв національні інтереси, демократичні цінності і європейський вибір нашої держави.

Розпочалося віче із заупокійного молебню за тих, хто, відстоюючи нашу свободу і право гідно жити в демократичній державі, був жорстоко розстріляний снайперами.

До пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та воїнам АТО очільники влади – голова районної ради Василь Рибчак та голова РДА Ірина Люклян поклали квіти. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та запалили лампадки – символ героїзму та самопожертви.

         Спогадами про події Майдану поділилися і безпосередні його учасники - заступник голови Рожнятівської районної ради Олег Понайда і депутат районної ради Володимир Тріщ із Ілемні. 

 Прозвучали пісні у проникливому виконанні художнього керівника Брошнів-Осадського НД Богдана Креховецького, художнього керівника Рожнятівського РНД Мар’яни Мельник і учнів Рожнятівської дитячої школи мистецтв (кер. Руслана Іванишин). Учнівська молодь Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ст. прийшла на віче з портретами Героїв Небесної сотні. Діти розгорнули прапор України, привезений з передової, із зони АТО, запалили лампадки та прикріпили до пам’ятника Героям Небесної Сотні і воїнам АТО білих ангелів, які символізують вічну пам'ять про загиблих героїв. 

Після віче, у світлиці Рожнятівської центральної районної бібліотеки, відбувся круглий стіл «Боротьба за свободу і гідність не завершилась…».

 

четвер, 22.02.2018 11:43 11:43 Вік: 215 Days