Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 22.10.2018

       

 

  • Бібліотека вітає дітей зі Сходу

 

       10 січня 2018 року працівники Рожнятівської центральної районної бібліотеки радо вітали у бібліотечній світлиці дітей Запорізької області.

     Діти перебувають на теренах Рожнятівщини в рамках програми благодійної акції «Різдво в Карпатах».

    Для них проведено екскурсії, ознайомлено із визначними місцями нашого краю, також діти мали змогу взяти участь у святкових Богослужіннях у храмах, новорічно-    різдвяних концертах, поспілкуватися з однолітками, пізнати звичаї та обряди Бойківщини, побувавши на традиційній Святій вечері у теплих і затишних домівках наших      краян. 
       Діти поділилися враженнями від перебування на Рожнятівщині і щиро розповідали, що гостинний бойківський край припав їм до душі, приніс масу позитивних    вражень
, та дав можливість більше дізнатися про культуру та звичаї Західної України.
        Юних гостей світлиці на бойківській землі привітав голова Рожнятівської районної ради Василь Ярославович Рибчак та зазначив, що Рожнятівщина завжди радо   зустрічає гостей. Очільник району висловив надію і сподівання, що такі візити будуть продовжуватись ще на протязі багатьох років і це допоможе нам об’єднатися у велику   міцну українську родину.

         На завершення зустрічі діти зі Сходу та всі присутні під керівництвом художнього керівника Рожнятівського РНД Мар’яни Мельник разом заколядували «Пане, пане    господарю», поспілкувалися за горнятком теплого чаю та обмінялися враженнями.

                                                         (За матеріалами Рожнятівської РЦБ)

п'ятниця, 12.01.2018 09:21 09:21 Вік: 283 Days