Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 23.10.2018

«НЕБЕСНІ ОХОРОНЦІ» МИРОСЛАВИ ПЛОЩАНСЬКОЇ

 

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят у літературно-мистецькій вітальні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулося відкриття виставки ікон Мирослави Площанської «Небесні охоронці».

Відкрила виставку та представила присутнім художницю бібліотекар відділу літератури з мистецтва Наталія Дисько.

Мирослава Площанська розповіла про етапи створення ікон та роль кожної ікони в житті людини, а також відповіла на запитання присутніх.

Поділилася своїми враженнями про виставку доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника художниця Надія Бабій. Вона зазначила, що серед великої сучасної когорти іконописців можна побачити справжні перлини іконографії. До слова також був запрошений заступник голови обласної організації Національної спілки письменників Василь Бабій.

Заступник директора Рожнятівської ЦБС Галина Курташ разом з рожнятівськими митцями привітали Мирославу Площанську з відкриттям чергової виставки.

Своє захоплення роботами висловила директор бібліотеки Людмила Бабій. Вона подякувала художниці за прийняте нею запрошення експонувати свою персональну виставку саме у стінах обласної бібліотеки.

Художниця висловила слова вдячності за гостинність.

Всі поціновувачі мистецтва написали найкращі слова побажань та свої враження від виставки у зошиті відгуків, отримали календарики і образки.  У відділі літератури та мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка виставка буде діяти до 15 січня 2018 року, а тоді помандрує до світлиці Рожнятівської центральної районної бібліотеки.
      
 
 
 

п'ятниця, 12.01.2018 09:17 09:17 Вік: 284 Days