Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 23.10.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Не дайте вогню шансу господарювати у вашій оселі!

Впродовж 2017 року на території Рожнятівського району виникло 127 пожеж, у вогні загинуло 3 людини (за аналогічний період 2016 року виникло 108 пожеж, на яких загинула 1 людина). Вогонь завдав збитків на суму близько 5 млн. грн.. Під час гасіння вогнеборцям вдалось врятувати 63 будівлі та матеріальних цінностей на суму приблизно 7 млн. грн..

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та пожеж в житловому секторі працівниками Рожнятівського райвідділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області проводиться робота по контролю за умовами безпеки людей шляхом роз’яснення правил безпеки життєдіяльності через засоби масової інформації, усної пропаганди, розповсюдження листівок серед мешканців району, навчання населення заходам пожежної безпеки за місцем проживання, виступів у трудових колективах, профілактичних рейдів. До проведеної роботи залучаються представники органів місцевого самоврядування та працівники відповідних служб.

Детальний аналіз пожеж за 2017 рік показує, що найчастіше вони виникали внаслідок необережного поводження громадян з вогнем (70 випадків), порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж (40 випадків), порушення правил при влаштуванні та експлуатації опалення (6 випадків), внаслідок розряду блискавки (3 випадки).

Правила безпечної поведінки в теорії знають начебто усі, а от дотримується їх далеко не кожен. Результати такої байдужості не забаряться: нажите роками майно перетворюється пожежею на чорне згарище. Дуже часто безжалісний вогонь забирає дещо набагато цінніше за майно – людське життя.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101».

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

середа, 03.01.2018 10:32 10:32 Вік: 293 Days