Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 23.10.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Незважаючи на постійні застереження рятувальників, щодо дотримання правил пожежної безпеки, люди і далі нехтують ними, через що трапляються загорання із трагічними наслідками.

31 грудня о 02:06 на пункт зв'язку 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Рожнятів надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Цінева. Вогнем повністю знищено житловий будинок. Внаслідок пожежі загинув 26-річний громадянин. Причина займання встановлюється.

Про якісь фінансові збитки говорити вже не доводиться, адже людське життя – безцінне та є найбільшою цінністю держави. Зазвичай більшість летальних випадків на пожежах трапляються через необачність та недбалість самих погорільців. Дуже рідко причинами смертельних випадків є інші, несподівані передумови.

Шановні мешканці району! Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області вкотре звертається до Вас з проханням бути обачними і дбати про власне життя та життя тих, хто поруч. Не варто легковажити елементарними правилами пожежної безпеки. Подбайте про належний стан протипожежного захисту власної оселі, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті та на робочому місці, будьте обережними у поводженні з вогнем. Не залишайте дітей без нагляду дорослих, адже вони завжди знаходять можливості для небезпечних експериментів. Утримуйте електромережу в справному стані, будьте уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, уважно ставтеся до газових приладів і пам’ятайте про небезпечну дію чадного газу. Зробіть все можливе щоб зберегти своє життя та майно від страхітливої сили вогню.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101».

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області

 

вівторок, 02.01.2018 13:58 13:58 Вік: 294 Days