Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 24.09.2018

Благодійний ярмарок у церкві Різдва Христового в смт.Рожнятів

http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

3 грудня, в церкві Різдва Христового в Рожнятові відбувся благодійний ярмарок. Н якому, діти та молодь з інвалідністю запропонували прихожанам придбати вироби, виготовлені власноручно. Ялинкові прикраси, намиста з бісеру, чотки і інші речі – це праця дітей з обмеженими можливостями, яку вони впродовж тривалого часу виконували в парафіяльному осередку «Карітас».

        Такий благодійний ярмарок традиційно проходить у різних парафіях Української Греко-Католицької церкви Івано-Франківської області. Цього року фандрейзингова кампанія завершилася в кінці жовтня. Завдяки пожертвам парафіян та просто небайдужих людей цього року вдалося зібрати певну суму коштів, яка буде використана на харчування та дозвілля молоді з інвалідністю.

       Щороку франківський Карітас проводить благодійний ярмарок "Майбутнє доброї справи в Твоїх руках". На виставці-ярмарку представлені вироби молоді з інвалідністю Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі Карітасу. Благодійний ярмарок має на меті привернути увагу громади до потреб та проблем людей з інвалідністю та закликати небайдужих підтримати діяльність Центру дозвілля та соціальної адаптації.

От і в Рожнятівську церкву прийшло багато небайдужих парафіян, для підтримки дітей-інвалідів, а отець-декан Василь Пастух поблагословив присутніх на майбутні добрі справи.   

середа, 06.12.2017 16:36 16:36 Вік: 292 Days