Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

На Рожнятівщиніі взяла старт перша Брошнів-Осадська об'єднана територіальна громада

Новостворена громада об'єднала Креховицьку, Кадобнянську сільські ради та селищну Брошнів-Осадську.

Перед початком установчої сесії, у храмі Вознесіння Господнього селища Брошнів-Осади, у співслужінні отців Володимира Майки, Івана Креховецького та Володимира Олійника був проведений урочистий Молебень за здоровя і успішну працю новообраних депутатів та за мир в Україні.

На сесії новообраний голова ОТГ Назарій Іванів приступив до виконання своїх обов'язків. Набули повноважень й 26 депутатів місцевої ради. Зі словами привітань та побажань до новообраних депутатів та голови громади звернулися Народний депутат України Анатолій Дирів, заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, голова райради Василь Рибчак та голова райдержадміністрації Ірина Люклян. «Головне завдання - організувати роботу ради таким чином, щоб усі депутати працювали на благо свого району: максимально згуртовано і ефективно, так, аби люди на місцях відчули позитивні зміни, отримали надію на краще життя, адже вони чекають від аас конкретних справ і результатів»

Тож побажаємо успішного старту новоствореній Брошнів-Осадській ОТГ. Нехай  благородна мета гартує всіх добрими справами, примножує духовні сили і надихає на нові звершення, а спільні зусилля зміцнюють самодостатність місцевого самоврядування, додають впевненості у завтрашньому дні!

 

середа, 06.12.2017 16:34 16:34 Вік: 293 Days