Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Застереження!

У зв’язку з погіршенням погодних умов виникає зростання ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій в районі.

Серед найбільш характерних загроз безпеці життєдіяльності населення є утворення значних площ з ожеледицею на дорогах та тротуарах, коливання температури, що призводить до падіння снігу та льодових бурульок з дахів, утворення крихкого льоду на водоймах. Не виключене ускладнення або окремі надзвичайні ситуації у комунальному господарстві, енергетиці, зв’язку, через сильні опади, та ускладнення в роботі транспорту, внаслідок погіршення стану покриття доріг, зниження видимості. Статистика свідчить, що саме в такий період значно збільшується кількість ДТП, випадків травмування та загибелі людей.

Шановні громадяни! Сили та засоби аварійно-рятувальних формувань перебувають у постійній бойовій готовності. Нещасні випадки найчастіше трапляються через нехтування правилами безпеки. Пам’ятайте, що за умов тонкої криги, стрімкого потепління, вихід на лід категорично заборонено. Похолодання загрожує обмороженнями при неправильному підборі одягу, перебуванні на свіжому повітрі у стані алкогольного сп’яніння. Слід також утриматися від подорожей автомобілем, походів у гори, ліс, а також одиночних переходів на далекі відстані навіть у межах одного населеного пункту.

Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Дотримуючись правил безпеки, будучи уважним до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості небезпек, попередити травмування та нещасні випадки.

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області

понеділок, 27.11.2017 09:16 09:16 Вік: 302 Days