Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

Рятувальники навчають населення та дітей правилам безпеки 

20 листопада з метою навчання населення правилам безпеки та попередження виникнення пожеж і їх трагічних наслідків працівники ДСНС відвідали село Вербівку. Під час проведення спілкування з громадянами рятувальники роз’яснювали елементарні правила пожежної безпеки, довели статистику виникнення пожеж та вказали на їх основні причини, нагадали правила безпеки в осінньо-зимовий період, що стосуються зокрема пожежної безпеки у побуті, правил користування газовими, електричними та пічними системами опалювання тощо. Крім того, фахівці Служби порятунку попередили громадян про небезпеки, пов’язані із виявленням вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Особливу увагу працівники служби цивільного захисту звертають на виховання підростаючого покоління. Саме тому рятувальники влаштували для дітей громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» на території Вербівської школи. Працівники пожежно-рятувальної служби ознайомили присутніх вчителів та учнів про небезпеку, яку несе в собі вогонь та необережне поводження з ним, звернули увагу на основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій та небезпеку хибних викликів. Окрім цього, фахівці розповіли і про правила поведінки при виявленні підозрілих предметів. Також дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

Час пройшов непомітно, і задоволені дітлахи подякували рятувальникам за цікаву зустріч, під час якої вони дізналися багато нової та корисної інформації. Крім того, діти пообіцяли завжди дотримуватись правил, які збережуть їх здоров’я та життя.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

понеділок, 20.11.2017 16:53 16:53 Вік: 309 Days