Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 23.10.2018

Підписано Протокол про співпрацю між Рожнятівським районом та м.Кавнік, Румунія

 

11 листопада, задля інтенсифікації діалогу між Рожнятівським районом та м.Кавнік (Румунія), відбулося підписання Протоколу намірів про співпрацю.

Протокол намірів про співпрацю був представлений в особі голови Рожнятівської районної ради Василя Рибчака, першого заступника голови Рожнятівської РДА Ігоря Тринчука та мера м.Кавнік – Петруца Владіміра. /м.Кавнік (рум.Cavnic)- місто у повіті Марамуреш в Румунії/.

Підписавши Протокол намірів про співпрацю, сторони домовилися розробити та узгодити пропозиції щодо спільних заходів на 2017-2018 роки, виробити механізм участі в розробці та реалізації спільних проектів, організовувати обміни офіційними делегаціями для участі в інвестиційних форумах тощо.

Є надія, що співпраця закладе якісне підґрунтя для подальшого розвитку успішного співробітництва, а підписання Протоколу намірів стане відправною точкою поглиблення діалогу між Рожнятівським районом та м.Кавнік.

У цьому аспекті наш район найбільше цікавить розвиток транскордонних відносин, реалізація спільних проектів, спрямованих на підтримку місцевого самоврядування, а також подальший розвиток тісних стосунків між Рожнятівщиною та Румунією.

 

понеділок, 13.11.2017 16:42 16:42 Вік: 343 Days