Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 23.10.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

«Обізнаність дітей – запорука безпеки» – під таким гаслом рятувальники та освітяни Рожнятівщини з 23 по 27 жовтня проводять Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій приділяє цьому питанню постійну увагу, особливо, коли це стосується попередження травмування та загибелі дітей, навчання їх правил безпечної поведінки. Саме тому у навчальних закладах проводяться Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Це значно посилює ефективність навчання дітей таким двом схожим за своєю сутністю поняттям: правила безпеки – правила життя.

В рамках Тижнів знань з учнями та вихованцями закладів освіти рятувальники проводять «Уроки безпеки», ігри, конкурси, вікторини на тематику безпеки життєдіяльності, екскурсії до пожежно-рятувальних підрозділів, демонструють навчальні відеофільми, практично відпрацьовують евакуацію працівників та школярів з приміщеньТакож фахівці ДСНС розповідають дітям про причини та наслідки пожеж, різного роду надзвичайних ситуацій, про діяльність пожежно-рятувальних підрозділів. Крім правил пожежної безпеки, великий акцент рятувальники приділяють основним правилам безпечної поведінки вдома та на вулиці, зокрема під час осінньо-зимового періоду, при виявленні підозрілих предметів.

До речі, при спілкуванні з дітьми неозброєним оком видно, з ким розмовляють на тему безпеки вдома батьки. Знання цих дітей набагато об'ємніші і впевненіші. Мами, татусі, дідусі, бабусі – усі, кому небайдужа безпека власної дитини, і хто прагне виховати її обережною, але впевненою у собі, здатною приймати рішення, знайдуть час на навчання. Навчаючи дитину, ви даєте їй знання не лише про те, як вести себе в конкретній ситуації найближчим часом, а й прищеплюєте «вакциною безпеки» на все життя. Заклавши основу безпеки в ніжному віці, ви зможете пожинати плоди десятки років, відчуваючи опору і захист в особі Вашої живої, здорової і навченої правилам безпеки дитини.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

понеділок, 30.10.2017 13:29 13:29 Вік: 358 Days