Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

З робочим візитом відвідали Рожнятівщину керівники обласної ради

 

Голова обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій, заступник Сергій Басараб та начальник відділу земельних ресурсів та раціонального природокористування Анатолій Прокопів з робочим візитом побували в Рожнятівському районі. Спільно з депутатом обласної ради Назарієм Іванівим та керівництвом району очільники облради оглянули об’єкти соціально-культурного призначення, проаналізували результати реалізації проектів Обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та визначили пріоритетні проблеми Рожнятівщини.

Першим у програмі робочої поїздки посадовці відвідали виробничий комплекс "Клен" Всеукраїнської музичної спілки в селі Ясень. На його базі планують створити центр реабілітації учасників АТО. Як відзначив голова обласної ради, депутатський корпус підтримає такий проект, однак для втілення ідеї в життя необхідно залучити фахівців та розробити план дій.

У ході візиту керівники також ознайомилися з ходом реалізації проекту "Енергозберігаючі технології Перегінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Рожнятівської районної ради". Завдяки проекту в навчальному закладі замінено вікна на енергозберігаючі. Однак, за словами директора школи, коштів, передбачених проектом, вистачило лише на заміну частини вікон. Щоби завершити цю справу, необхідно ще 600 тисяч гривень.

Впровадження енергозберігаючих технологій було передбачено ще низкою проектів Обласного конкурсу, які впроваджувалися у 2017 році. Так, у селі Князівське утеплено фасад місцевого дошкільного навчального закладу "Малятко", а в Рожнятівській дитячій школі мистецтв замінено вікна на енергозберігаючі.

Під час перебування в Рожнятові керівники обласної ради також побували у місцевому спортивно-технічному клубі товариства сприяння оборони України. Тут планують відновити тир шляхом капітального ремонту. За словами голови районної ради Василя Рибчака, на цю справу потрібно близько 700 тисяч гривень. "Ми зробили проект, згідно з яким в тирі можна буде проводити стрільби не тільки з малокаліберної зброї, а й з пістолета і автомата", - розповів очільник райради.

У свою чергу Олександр Сич запевнив, що обласна рада готова сприяти у відновленні тиру, адже зараз це питання особливо актуальне. "З початком війни, ще під час мого перебування в Кабінеті Міністрів України, акцентували на необхідності викладання відповідної дисципліни у навчальних закладах. Діти повинні на власні очі побачити види  зброї, а не муляжі, і повинні хоча б декілька разів в житті спробувати постріляти з тієї зброї. Бо завтра треба йти на військову службу, захищати вітчизну, а люди в житті не бачила автомата", - відзначив керівник депутатського корпусу.

На завершення візиту очільники вищого самоврядного органу влади області зустрілися з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради, представниками громадськості. Олександр Сич поінформував присутніх про вирішення проблемних питань, на яких акцентували керівники району під час робочого візиту у минулому році. "Взяті на себе зобов’язання ми виконали на 100%. Зокрема, були виділені кошти на завершення будівництва очисних споруд та каналізаційних мереж в Рожнятові, вирішено проблему з берегоукріпленням у Сваричеві, спрямовано кошти на проведення капітального ремонту в Рожнятівській центральній районній лікарні", - резюмував голова обласної ради.

Начальник відділу земельних ресурсів та раціонального природокористування виконавчого апарату обласної ради Анатолій Прокопів вислухав проблемні питання, які виникли у присутніх у ході зустрічі, та надав відповідні роз’яснення.

Насмакінець зустрічі очільник районної ради Василь Рибчак подякував керівництву обласної ради за конструктивну роботу та висловив впевненість на продовження плідної співпраці.

середа, 11.10.2017 13:50 13:50 Вік: 349 Days