Ви тут: Новини
Українська
English
вівторок, 25.09.2018

Долинська ОДПІ

 

«Спрощенці» Рожнятівщини спрямували до бюджетів майже 9 мільйонів гривень єдиного податку

 

Впродовж 9 місяців 2017 року платниками Рожнятівщини сплачено 8,89 млн. грн. єдиного податку. Більша частина коштів сплачена фізичними особами - підприємцями - понад 8,0 млн. грн., що на 2,99 млн. грн. більше показника 2016 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування направлено до бюджету понад 800 тис. грн. Про це повідомили в Рожнятівському відділенні Долинської ОДПІ.

Податківці звертають увагу, що платники єдиного податку-юридичні особи за три квартали 2017 року повинні звітувати за новою формою декларації, затвердженою наказом Мінфіну від 19 червня 2015 року № 578 (в редакції наказу Мінфіну від 17 березня 2017 року № 369). Для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди, нові форми декларацій також слід використовувати з 01.10.2017 р.

Крім цього, слід зазначити, що базовим податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку I та II груп є календарний рік, тому нові форми декларацій будуть використовуватись платниками I та II груп – для складання звітності за 2017 рік – починаючи з 01.01.2018 р.

 

Понад 373 мільйонів гривень надійшло до бюджетів від платників Рожнятівщини за 9 місяців 2017 року

 

Впродовж січня – вересня 2017 року платники смт. Рожнятів та Рожнятівського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 373,24 млн. грн. податків та зборів, що на 150,25 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

До державного бюджету надійшло 288,46 млн. грн., в тому числі рентної плати за користування надрами - 232,39 млн. грн., податку на додану вартість – 20,71 млн. грн., податку на прибуток – 3,96 млн. гривень.

До місцевих бюджетів за даний період платниками сплачено 84,78 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу у надходженнях до місцевих бюджетів складають податок на доходи з фізичних осіб – 56,38 млн. грн., плата за землю - 11,08 млн. грн., єдиний податок – 8,89 млн. грн., акцизний податок – 1,97 млн. гривень.

Також платниками смт. Рожнятів та Рожнятівського району сплачено до бюджету 81,03 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Головне управління ДФС в області проводить семінар

 

Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області  24 жовтня п.р. заплановано проведення безкоштовного кущового семінару для платників податків на тему:«Подання податкової звітності юридичними особами та  фізичними особами-підприємцями за ІІІ квартал 2017 року».

До участі у заході запрошені юридичні особи та фізичні особи – підприємці.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, актовий зал, 5-й поверх, 501 каб. Початок семінару - 11.00 год.

 

Cервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України

 

Сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання (далі – Заявники) щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів (далі – Інформація).

Заявники можуть надати Інформацію за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну пошту idd@sfs.gov.ua.

Інформація приймається цілодобово.

При наданні Інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб’єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника органу ДФС, з яким пов’язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги. Якщо Заявник не бажає називати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання/реєстрації, Інформація реєструється як анонімна.

У разі звернення представника Заявника обов’язково надаються відомості стосовно його повноважень здійснювати представництво законних інтересів та ведення справ Заявника, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Якщо представник Заявника не надає такі дані, Інформація на сервіс «Пульс» не приймається.

Про результати розгляду Інформації клієнти повідомляються невідкладно або протягом 3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання може бути подовжено.

Не повідомляються Заявникам результати розгляду анонімної Інформації та повідомлень про наявність на офіційному веб-порталі/субсайтах ДФС недостовірної/застарілої інформації; методологічних чи технічних проблем в роботі електронних сервісів чи систем; відомості що надходить до ІДД ДФС електронною поштою щодо мінімізації сплати податків, зборів, митних платежів, ЄВ.

 

 

Прес – служба Долинської ОДПІ

 

 

вівторок, 10.10.2017 09:35 09:35 Вік: 350 Days