Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 24.09.2018

Відкриття та освячення приміщення ДНЗ «Світанок».

13 вересня у селищі Брошнів-Осада відбулася довгоочікувана подія – відкриття та освячення приміщення ДНЗ «Світанок».

Привітати громаду та перерізати символічну стрічку прибули: народний депутат України Анатолій Дирів, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та директори департаментів ОДА – будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Назарій Іванів, освіти, науки та молодіжної політики Віктор Кімакович, керівники району та селища, місцеві підприємці.

Принагідно зазначимо, що ремонтні роботи активно велися впродовж двох років. У закладі встановлено системи електропостачання, опалення, водопостачання та водовідведення, споруджено модульну котельню, огорожу та проведено благоустрій території.  На виконання цих робіт за рахунок коштів державного,  обласного,  районного бюджетів та бюджету Брошнів-Осадської селищної ради було виділено понад 10 мільйонів гривень.

Зауважимо, що після проведеного капітального ремонту понад 120 дітей зможуть відвідувати заклад. У ньому також функціонуватимуть басейн та сучасні спортивні майданчики.

Громада селища подякувала представникам влади, благодійникам та виконавцям будівельних робіт. Після привітань та слів вдячності місцевий священик Володимир Майка освятив заклад. Разом з керівниками та гостями свята до садочка зайшли маленькі вихованці «Світанку».

 

понеділок, 18.09.2017 09:05 09:05 Вік: 1 Years