Ви тут: Новини
Українська
English
субота, 21.07.2018

Долинська ОДПІ

 

Не погоджуєшся з сумою податку на нерухомість – проведи звірку з податковою інспекцією 

 

Громадяни, які отримали податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у випадку незгоди з нарахованими сумами мають можливість звернутись до органу Державної фіскальної служби та провести звірку даних. На цьому наголошують в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Враховуючи, що бази даних органів ДФС щодо майна, яке перебуває у власності громадян, знаходяться на стадії наповнення, а також розширення кола платників податку на нерухоме майно, можуть виникати розбіжності між даними платника і контролюючого органу. Тому громадяни, які отримали податкові повідомлення-рішення, мають можливість звернутись до державної податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) та провести звірку даних щодо об’єктів нерухомості, їх часток, площі, пільги, ставки та нарахованої суми податку. При цьому, їм необхідно пред’явити оригінали документів щодо об’єктів нерухомості, які знаходяться у їх власності.

У разі виявлення розбіжностей податківці вносять зміни до реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, проводять перерахунок суми податку та вручають громадянину нове податкове повідомлення-рішення. При цьому, попереднє вважається скасованим.

В ГУ ДФС в області звертають увагу платників, що вони мають можливість попередньо зателефонувати до податкової інспекції та, в разі необхідності, завітати до Центрів обслуговування платників з відповідними документами.

Загалом, жителям Івано-Франківщини надіслано більше 70 тисяч податкових повідомлень-рішень про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на загальну суму майже 28 мільйонів гривень. Визначене податкове зобов’язання необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання такого повідомлення-рішення.

 

Консультативні телефонні лінії з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Назва органу ДФС

Контактні телефони

Відповідальний працівник

Керівник органу ДФС

Долинська ОДПІ

Івано-Франківська область, Долинський район, м. Долина, вул. Грушевського, 16

(03477) 2-52-98

Юрків Наталія Романівна

 

(03477) 2-52-90, 2-30-54

Тимків Роман Романович

 

Рожнятівське відділення Долинської ОДПІ

Івано-Франківська область, Рожнятівський район, смт. Рожнятів, пл. Єдності, 4

(03474) 2-13-75

Юречко Любов Василівна

 

(03474) 2-07-40, 2-03-91

Гирда Михайло Михайлович

 

 

Прес – служба Долинської ОДПІ

 

середа, 09.08.2017 13:59 13:59 Вік: 346 Days