Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 23.04.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

До рятувальників завітали гості

13 червня, під час здійснення велопробігу, 8-му Державну пожежно-рятувальну частину селища Рожнятів відвідали діти Сваричівського пришкільного табору «Росинка». Рятувальники провели для них ознайомлювальну екскурсію.

Під час екскурсії діти мали змогу розширити уявлення про роботу вогнеборців та способи гасіння пожеж, ознайомитися з правилами безпеки життєдіяльності. Рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні, розповіли як оперативно-рятувальні підрозділи реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей, звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, зокрема під час літнього відпочинку на природі та біля води, під час збирання грибів та ягід, при виявленні підозрілих предметів та роздали застережуючі листівки. Найбільше захоплення малеча отримала під час гасіння умовної пожежі, кожен бажаючий міг взяти до рук пожежний ствол та допомогти вогнеборцям здолати полум’я. 

«Живе» спілкування на важливі теми дає привід замислитися над цінністю власного життя і більш відповідально ставитися до власної безпеки.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

середа, 14.06.2017 09:31 09:31 Вік: 313 Days