Ви тут: Новини
Українська
English
понеділок, 23.04.2018

Рожнятівський РВ УДСНС

У селі Сваричів знешкоджено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни

12 червня до оперативно-рятувальної служби Рожнятівщини надійшло повідомлення про те, що в селі Сваричів у полі під час проведення земляних робіт мешканець Рожнятівщини натрапив на підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний. Фахівці Рожнятівського райвідділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області ідентифікували його як артилерійський снаряд часів Другої Світової війни калібром 76 мм.

Працівниками групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області виявлений вибухонебезпечний предмет вилучено з місця знахідки та знешкоджено.

Загалом з початку року на території району виявлено та знешкоджено 6 старих вибухонебезпечних предмети.

Шановні мешканці краю! Начальник Рожнятівського райвідділу Управління ДСНС в області Петро Людкевич вкотре попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпати, не пересувати, не стукати по корпусу, не розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам’ятайте: дотримання правил безпеки допоможе вам уникнути біди.

Рожнятівський РВ Управління ДСНС України в області

 

середа, 14.06.2017 09:30 09:30 Вік: 313 Days