Ви тут: Новини
Українська
English
субота, 23.06.2018

У Долині обговорено питання децентралізації

 

Голова Рожнятівської районної ради -Василь Рибчак взяв участь у семінарі 

на тему: «Місцеве самоврядування в процесі децентралізації, практичні аспекти управління проектами на прикладі Тернопільської та Івано-Франківської областей», який відбувся 9 червня у м.Долина.

У робочій зустрічі взяли участь перший заступник голови Долинської РДА Віктор Громиш, заступник голови Долинської районної ради Михайло Лаврів, міський голова м.Долина Володимир Гаразд, начальник управління  регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Роман Мочерняк, директори Івано-Франківського та Тернопільського центрів розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк та Віктор Литвинчук, громадськість району.

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський наголосив, що альтернативи реформуванню немає, тому і громади, і керівники районів повинні злагоджено співпрацювати, щоб  процеси децентралізації в області пройшли успішно та продуктивно.

Руслан Панасюк окреслив присутнім перспективний план формування територій громад  Прикарпаття, який передбачає створення 57 ОТГ.  Станом на сьогодні у області налічується 15 громад, які об’єдналися впродовж останніх двох років. До прикладу, на сусідній Тернопільщині реформа децентралізації проходить активніше – там створено уже 39 ОТГ. Як тернополянам вдалося досягнути таких високих показників об’єднання, розповідали представники існуючих там ОТГ.

Про успіхи бюджетної децентралізації, основні напрямки використання коштів інфраструктурної субвенції, порядок організації роботи об’єднаної територіальної громади розповів Віктор Литвинчук. 

Впродовж обговорень заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Богдан Кобилянський вкотре наголосив, що альтернативи реформуванню немає, тому і громади, і керівники районів повинні злагоджено співпрацювати, щоб процеси деценталізації в області пройшли успішно та продуктивно.

 

 

 

понеділок, 12.06.2017 15:08 15:08 Вік: 1 Years