Ви тут: Район / Населені пункти району
Українська
English
понеділок, 21.08.2017

Карта Рожнятівського району

Інформація про сільських та селищних голів

Назва с/ради Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Партійність № телефону
1 Брошнів-Осадська Шикеринець Іван Борисович 03.10.1979 Самовисування 4-65-47
2 Перегінська Абрам Ольга Василівна 03.07.1965 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" 9-86-16
3 Рожнятівська Мацевко Василь Степанович 24.09.1965 Самовисування 2-05-32
4 Берлогівська Ясінець Ірина Миколаївна 27.07.1957 Самовисування 2-06-65
5 Брошнівська Шищак Ігор Васильо Вич 21.05.1970 Самовисування 4-66-93
6 Вербівська Пацкун Василь Васильович 18.03.1960 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина 3-03-66
7 В.Струтинська Урядко Володимир Васильович 25.07.1965 Самовисування 2-13-30
8 Вільхівська Стрижак Любов Миронівна 24.08.1974 Самовисування 3-33-66
9 Грабівська Чекіт Галина Петрівна 10.06.1958 Самовисування 3-41-66
10 Дубівська Мухар Олександр Євгенович 25.10.1969 Самовисування 3-96-10
11 Ілемнянська Дідоха Наталія Михайлівна 30.10.1969 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода 2-12-01
12 Камінська Федорів Дмитро Андрійович 18.09.1960 Самовисування 2-14-31
13 Князівська Павлів Михайло Іванович 20.05.1959 Самовисування 3-42-35
14 Красненська Совган Леонід Іванович 06.03.1958 Самовисування 2-13-90
15 Креховицька Мельник Богдан Олексійович 23.08.1962 Самовисування 4-57-13
16 Липовицька Карпінський Віталій Васильович 13.06.1986 Самовисування 3-43-18
17 Лоп’янська Кос Богдан Іванович 30.07.1969 Самовисування 2-13-97
18 Лугівська Гутак Іванна Павлівна 03.12.1973 Самовисування 3-43-43
19 Небилівська Федорчак Роман Ярославович 20.03.1976 Самовисування 3-85-65
20 Н.Струтинська Сташків Любов Михайлівна 24.07.1966 Самовисування 2-02-57
21 Осмолодська Стоцький Мирослав Романович 18.10.1979 Самовисування 3-63-00
22 Петранківська Курпіль Дмитро Іванович 29.11.1965 Самовисування 2-02-56
23 Рівнянська Шевчук Наталія Йосипівна 16.04.1974 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" 2-08-06
24 Ріпненська Зварич Іван Петрович 06.01.1974 Українська Народна Партія 3-96-33
25 Сваричівська Рибчак Михайло Йосипович 31.03.1965 Самовисування 2-09-40
26 Сливківська Близнюк Микола Федорович 16.05.1965 Самовисування 3-66-62
27 Спаська Медвідь Микола Петрович 02.12.1973 Самовисування 3-41-42
28 Суходільська Тріщ Павло Васильович 06.11.1972 Самовисування 3-43-22
29 Цінівська Ткачів Богдан Омелянович 21.04.196 Самовисування -33-93
30 Ясеновецька Пасічник Ігор Васильович 09.06.1963 Самовисування -36-03
31 Ясенська Рараговський Віктор Федорович 05.04.1964 Самовисування 3-62-49